apie mus

Lean Academy Lithuania – Lean Global network narys nuo 2016 metų. Dirbame pagal pasaulinės organizacijos metodiką ir standartus. Padedame įmonės tapti pasaulinio lygmens žeidėjais. Vedame šios vadybos sistemos mokymus, konsultacijas, pravedame Lean tarnsformacijos (Lean diegimo) programas. Padedame parengti instruktavimo ir ugdymo procesus, pertvarkyti vadybos sistemą, patobulinti vertybių sistemą. Mes padedame įmonėms ir organizacijoms išspręsti jų verslo problemas ir tapti savo srities lyderiais.

Lean Global Network tai pasaulinė organizacija – didžiausią šios sistemos taikymo patirtį turintis tinklas pasaulyje. Šiai organizacijai priklauso Lean Enterprise Institute (JAV) ir Lean Enterprise Academy (UK). Jas įkūrė James Womack ir Daniel Jones, kurie pirmieji atnešė šią vadybos sistemą į pasaulį parašydami knygą „The Machine That Changed the World„. Lean Global Network sukaupta labai didelė žinių bazė, kuriomis jos nariai dalinasi tarpusavyje. Mes taip pat prisidedame prie jų.

Mes esame konsultantų komanda, turinti daugiau nei 14 metų patirtį LEAN sistemų diegime Lietuvos įmonėse. Per pastaruosius 3 metus dirbome su 50 Lietuvos įmonių, kurioms padėjome įgyvendinti savo tikslus ir sukurti daugiau vertės naudojant mažiau.  Kiekviena įmonė yra skirtinga, todėl nėra vieno standarto, recepto ar formulės, kuris tinka visoms įmonėms, tačiau savo darbe visada siekiame vieno – įtraukti ir išmokyti jūsų įmonės vadovus ir darbuotojus suprasti savo procesus, atrasti priežasties ir pasekmės ryšį, žengti žingsnį į patobulinimą ir išspręsti problemą. Sužinokite mūsų tinklapyje, kaip kiekviena įmonė atranda kelią į sėkmę per LEAN transformaciją ir savo darbuotojų įtraukimą į pokyčius.

Nuo 2016 m. tapome tarptautinės organizacijos Lean Global Network nariais. Dalyvavimas LGN veikloje, dalinimasis patirtimi su savo partneriais, dalyvavimas seminaruose ir konferencijose, kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kursuose leidžia tobulėti Lean Academy Lithuania mokytojams, taip užtikrinant aukštą paslaugų kokybę savo klientams.

MISIJA

Ugdyti organizacijų gebėjimus daryti dalykus kokybiškai, greitai ir pigiai per LEAN mąstymo ir veikimo būdą.

Ugdymo procesas vyksta per LEAN mąstymo ir veikimo būdo propagavimą.

Pagrindinės priemonės:
– Atviri mokymai
– Mokymas / instruktavimas darbo vietose
– Konferencijos, seminarai
– Knygų leidyba

Plačiau apie mūsų veiklą skaitykite čia.

LEAN GLOBAL NETWORK nariai 2017 m., Japonija

Lean global network

KLIENTAI

Lean Academy Lithuania klientų bazę sudaro daugiau nei 50 įmonių. Didžioji dalis iš jų pačios didžiausios Lietuvos verslo įmonės ir valstybinės institucijos, taip pat Švedijos, Austrijos ir Estijos įmonės.

Lietuvoje turime bene didžiausią LEAN transformacijų patirtį verslo įmonėse. Istoriškai taip susiklostė, kad LEAN padėjome pritaikyti labai įvairiose pramonės ir paslaugų šakose, tokiose kaip: Laivų statyba, konteinerių terminalo veikla, naftos perdirbimas, chemijos pramonėje, biotechnologijų, stiklo gamybos, bankinėje veikloje, ES lėšas administruojančiose organizacijose, maisto pramonėje, baldų pramonėje, elektronikos pramonėje, kalnakasybos ir kitose šakose.

Lean Academy Lithuania savo veikloje naudoja pasaulyje pripažintą sistemą – Lean Transformation Framework. Ją parengė  Lean Enterprise Institute (www.lean.org) – lyderiaujanti pasaulyje LEAN žinių sirtyje.  Ši sistema metodiškai atvaizduoja kokiu eiliškumu ir kokioms sritims turi būti daroma įtaka įmonėse, kad Lean sistemą turėtų poveikį.

KAIP MES DIRBAME?

Lean Academy Lithuania savo veikloje naudoja parengtą ir pasaulyje pripažintą sistemą – Lean Transformation Framework. Ją parengė  Lean Enterprise Institute (www.lean.org) – lyderiaujanti pasaulyje LEAN žinių sirtyje.  Ši sistema metodiškai atvaizduoja kokiu eiliškumu ir kokioms sritims turi būti daroma įtaka įmonėse, kad LEAN sistemą turėtų poveikį.