Partneriai

Lean global Network

Lean Academy Lithuania yra narė Lean Global Network (LGN) nuo 2016 m. Lean Global Network – tai bendruomenė, įkurta dviejų Lean praktikų Jim Womack ir Dan Jones ir vienijanti Lean lyderius bei praktikus su tikslu padėti įmonėms pasiekti norimų rezultatų per Lean metodiką ir praktiką visame pasaulyje.

LGN vienija 21 vieną Lean organizaciją bei daugybe veiklos partnerių visuose pasaulio žemynuose todėl tarptautinė patirtis ir sklaida yra viena iš pagrindinių vertybių. Dalyvavimas LGN veikloje, dalinimasis patirtimi su savo partneriais, dalyvavimas seminaruose ir konferencijose, kvalifikacijos kėlimas įvairiuose kursuose leidžia tobulėti Lean Academy Lithuania mokytojams, taip užtikrinant aukštą paslaugų kokybę savo klientams.

EUROPOS VERSLO KLUBAI

Europos verslo klubai yra ilgametis Lean Academy Lithuania partneris, su kuriuo yra organizuojama Lean Klubų veikla gamybos ir paslaugų įmonėms.

„Europos verslo klubai“, organizuoja tęstinius patirtinius mokymus vadovams, siekiantiems profesinio ir asmeninio tobulėjimo bei naujų žinių, reikalingų tiek asmeniniame gyvenime, tiek nuolat kintančioje verslo aplinkoje.

„Verslo klubo“ narių susibūrimai vyksta kartą per mėnesį iš anksto numatytą dieną. Klubai veikia nuo rugsėjo iki birželio. Užsiėmimus fasilituoja kvalifikuoti specialistai.

„Verslo klubų“ tikslas yra padėti vadovams (-ėms) atskleisti savo potencialą pasitelkiant kokybiškas ir profesionalias patyrimo sesijas.

Daugiau informacijos