„TIKRASIS VADOVO DARBAS“ JIM LANCASTER

Tai knyga apie TIKRĄJĮ vadovo darbą ir Lean vadybos sistemą. Ši knyga gavusi „Shingo Research and Professional Publication” apdovanojimą.

25,00 su PVM

Liko 12

„TIKRASIS VADOVO DARBAS“ JIM LANCASTER

Category

Aprašymas

Prieš jus trečioji Lean Academy Lithuania išleista knyga. Tai knyga apie TIKRĄJĮ vadovo darbą ir Lean vadybos sistemą.

Lean bendruomenė Lietuvoje ir pasaulyje susiduria su dideliais iššūkiais – pokyčiai kurių mes pasiekiame per Kaizen renginius, tobulindami savo darbą, kad ir kokie įspūdingi jie atrodytų pradžioje, vėliau sumenksta ir sugrįžtama prie prieš tai buvusio lygmens.

Pastaruosius 15 metų stebint daugelio organizacijų transformacijas galima būtų pastebėti, kad didžiausias dėmesys organizacijose telkiamas į „mechanistinę“ Lean dalį – Lean metodų taikymą. Tuo pačiu metu mažiau dėmesio skiriant vadybos sistemos transformacijai.

Mes labai dažnai susiduriame su požiūriu, kai organizacijų vadovai įsivaizduoja, kad pokyčiai jų organizacijoje turėtų įvykti jiems nedalyvaujant, o tik „remiant“ pokyčius. Knygoje Jimas Lancasteris svarsto, „kaip gi mes sukūrėme tokį pasaulį, kuriame iš vadovų nereikalaujama suprasti, kas ir kaip įmonėje atlieka realų vertę sukuriantį darbą? Pernelyg daug vadovų užsiima vien rezultatų lentelių kūrimu, darbuotojų vertinimu ir dalyvavimu susirinkimuose su kitais vadovais. Tuo tarpu tie žmonės, kurie tikrai kuria vertę, dažnai paliekami likimo valiai.“

Ši knyga kaip tik tiems vadovams, kurie ieško įkvėpimo ir yra pasirengę peržiūrėti savo kasdienius įpročius, procesus bei elgseną.

Šioje knygoje aptariami įvairūs vadybos sistemos elementai, tokie kaip vadovų ėjimas į Gemba, gilinimasis į procesus, standartizuotas vadovo darbas, kasdienės veiklos peržiūros, veikos rodiklių nustatymas, strategijos planavimas ir įgyvendinimas bei inovacijų procesai.

Vadovų elgsenos pokyčiams knygoje skiriamas ypatingas dėmesys. Kaip pereiti nuo „visažinio“ vadovo prie ugdomojo vadovavimo stiliaus?

Knygos autorius Jimas Lancasteris yra įrengimus gaminančios įmonės JAV savininkas ir vadovas. Knygoje pasakojama jo kaip įmonės vadovo ir pačios įmonės „Lantech“ Lean transformacijos istorija.