JOHN SHOOK „VADOVAUTI – REIŠKIA MOKYTI“

„Lean mokykla“ išleido John Shook knygą „Vadovauti – reiškia mokyti“. Tai knyga gavusi „Shingo Research and Professional Publication” apdovanojimą. Knyga parašyta dialogo forma, parodanti kaip vadovauti ugdant kolegas.

25,00 su PVM

Neturime

JOHN SHOOK „VADOVAUTI – REIŠKIA MOKYTI“

Aprašymas

„Lean mokykla“ išleido John Shook knygą „Vadovauti – reiškia mokyti“. Tai knyga gavusi „Shingo Research and Professional Publication” apdovanojimą. Knyga parašyta dialogo forma, parodanti kaip vadovauti ugdant kolegas. Aprašomas “A3 mąstymo būdas”, kuris padeda vadybininkams ir vadovams nustatyti, apibrėžti, ir įveikti problemas bei iššūkius. „A3 metodas vienu metu yra ir praktiškas įrankis, ir mokymosi būdas. A3 neriboja laisvės rinktis iš dviejų variantų, bet skatina apsvarstyti visas galimybes“- sako Džonas Šukas.

Skaitytojai išmoks pagrindinio mąstymo būdo, kuris visą veiklą apibūdina kaip mokymosi veiklą kiekviename organizacijos lygyje, nesvarbu, ar tai standartizuotas darbas, ir kaizen individualiame lygmenyje, sistemos kaizen vadybos lygmenyje ar pagrindinius strateginius sprendimus įmonės lygmenyje.
Jim Womack, LEI įkūrėjas ir vyriausiasis patarėjas

Kam tai naudinga?

Knyga bus naudinga visų lygių vadovams. A3 gali būti naudojamas visur, kur reikia, kad žmonės dirbtų kartu, kad išsiaiškintų problemą ir tada sukurtų realistiškų ir veiksmingų atsakomųjų priemonių sąrašą. A3 gali paruošti asmuo, komandos arba bet kuris vadovas.